Cumpără -15% la toate bijuteriile pentru:

Bodymod Trend

Labret push-in cu opal

28,90 Lei34,00 Lei
-15%

10% extra reducere

Se aplică automat la checkout

7h 16m 6s

Culoare piatră:

Albastru matAlb mat

Dimensiune bilă:

Selectează mărimea

Lungime:

Utilizare zilnică

Ușor de utilizat

Pentru majoritatea tipurilor de piele

Splash proof

Durabilă

Detalii

Nume: Labret push-in cu opal

SKU: Labret-125

Brand: Bodymod Trend

Tip încuietoare: Push-in

Tip bijuterie: Labret, Spate plat

Parte a corpului: Tragus, Spiderbite, Snakebite, Medusa, Madonna, Labret inferior, Lobul urechii, Helix, Conch, Forward helix, Angelbite

Material: Oțel chirurgical

Produsul este lipit?: Da

Număr bucăți: 1

Model: Simplu

Descriere

Acest labret nu are nici filet interior, nici unul exterior - este fără filet. Fiecare piatră este atașată de un mic pin. După cum poți vedea în poza alăturată, pinul este ușor curbat ceea ce îți permite să-l pui în bară. Pentru a-l deschide, scoate pinul, iar pentru a-l închide, împinge-l în ax.

Pinul fără filet va fi securizat și nu va ieși.

Labretul este disponibil în diferite lungimi și în cele două culori ale pietrelor pe care le vezi în poze. Când alegi lungimea labretului, trebuie să selectezi și lungimea pietrei din cele trei opțiuni.

Întreaga piesă este făcută din oțel chirurgical, exceptând piatra, desigur. Piatra de opalit nu este reală, pentru că pietrele naturale de opalit nu sunt potrivite pentru folosirea lor în bijuterii. Acesta este un opal sintetic, dar este foarte similar cu unul real.

Utilizare zilnică

Folosire ocazională

Folosire moderată

Utilizare zilnică

Bijuteria este destinată purtării zilnice. Este foarte puțin probabil să provoace iritații atunci când este purtată în fiecare zi.

Biocompatibilitate

Nu este pentru piele sensibilă

Pentru majoritatea tipurilor de piele

Hipoalergenic

Materialul acestei bijuterii este folosit în mod obișnuit la bijuteriile de corp și poate fi purtat de majoritatea persoanelor fără a provoca nicio reacție.

Rezistență la apă

Evită apa

Splash proof

Rezistentă la apă

Această bijuterie rezistă dacă este atinsă de câteva picături de apă, dar ar trebui să eviți expunearea excesivă la apă.

Durata de viață

Semi-rezistentă

Durabilă

Poate dura o viață

Această bijuterie este durabilă. Cu o îngrijire și depozitare corectă, poate rezista până la 2 ani.

Ușurința introducerii / scoaterii

Dificil

Destul de ușor

Ușor de utilizat

Această bijuterie este ușor de introdus / scos datorită mecanismului de închidere și deschidere foarte ușor de folosit.

Review-uri

5.01 recenzii

  • Rating

    Ador

    Bijuterie frumoasă și foarte ușor de folosit. Îmi place! Din păcate, unele mărimi sunt epuizate.

    Tradus prin AI
Apple Pay
Google Pay™️
Mastercard
Visa
DHL Express
FanCourier
FedEx Express
Packeta
Sameday

*Ustensile & îngrijire de după nu sunt incluse în promoția curentă.

2.2.0