
Labret cu piatră încastrată
L-ai văzut deja? Acest labret este disponibil într-o mulțime de culori frumoase din care poți alege. Ai ajuns la un labret care poate fi purtat în multe părți ale corpului și arată și super în același timp. În plus, mai vine și într-o varietate de mărimi, lungimi și diametre din care poți alege care îți permit să-ți personalizezi labretul în conformitate cu piercing-ul tău.
Poți alege și culoarea labretului - cumpără-l, de exemplu, într-un auriu special sau roz strălucitor. Mai poți alege și culoarea pietrei din vârf și mărimea sa: fie o bilă mică cu o piatră discretă, fie cu o piatră mare și un look care atrage toate privirile.
Alegerea îți aparține.
Nume | Labret cu piatră încastrată |
---|---|
SKU | Labret-2 |
Campanie | -15% |
Modalitate închidere | Filet exterior |
Type | Labret |
Parte a corpului | Lobul urechii, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Lower labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite |
Material | Oțel chirurgical |
Tip de piatră | Zirconia cubică |
Tipul placării | Anodizare |
Număr bucăți | 1 buc. |
