• Cumpără după piercing

  • Brands

  • Cumpără după tip


Magazinul de bijuterii piercing preferat în România

LIVRARE GRATUITĂ RAPIDĂ DE LA 149 LEI

PLATA LA LIVRARE & ALTE PLĂȚI SIGURE

Titanul rezistă pentru totdeauna. Oferta cu -20% nu.

Not available

Plug ureche din lemn de mahon cu piatră

Plug ureche din lemn de mahon cu piatră

This item is no longer available.


Selectează mărimea

Detalii

Nume: Plug ureche din lemn de mahon cu piatră

SKU: Plug-102

Tip bijuterie: Plug

Parte a corpului: Stretching

Diametru stretching: 16 mm.

Material: Lemn

Culoare: Maro

Culoare piatră: Transparent

Adâncime: 11 mm

Produsul este lipit?: Da

Număr bucăți: 1

Descriere

Acesta este un plug organic fascinant făcut din lemn de mahogan, în care poți observa textura. Mahognul este unul din cele mai subțiri tipuri de lemn care poate fi găsit pe piață și în plus este extraordinar de frumos, rezistent și durabil.

Plugul este disponibil în șase mărimi diferite și polișat se ajunge la o suprafața plată și capete rotunjite. Este plat în ambele părți și prezintă o piatră albă în fată. Piatra este încrustată, deci suprafața este complet plană. Piatra are o tăietură de diamant și strălucește din fiecare unchi atunci când lumina ajunge la ea. Este un dop pentru sprijin, care permite montarea corectă a gabaritului.

Materialele organice sunt întotdeauna mai bune pentru piercing-uri întinse. Dar, pielea poate respira, reducând mirosurile rele.

Review-uri

Încă nu există recenzii! Click pe buton pentru a trimite una!

Apple Pay
Google Pay™️
Mastercard
Visa
DHL Express
FanCourier
FedEx Express
Packeta
Sameday
2.6.3