Bodymod Moments
Barbell de buric cu cireșe roșii




4.4(10 reviews)
Rating
Piercing cireș
Foarte drăguț, nu pentru noi și nu se prinde. Lungime perfectă.
Maria GiuliaVerified purchase
Tradus prin AIRating
Adorabil
Am cumpărat acest bijuterie pentru sora mea și a fost un succes! Sora mea este încântată și a pus-o cu mare ușurință. Au fost câteva obstacole în timpul livrării, dar echipa de suport a fost fantastică și super amabilă, având în vedere că responsabilitatea nu le revenea, ci era a Poștei Române, ca de obicei.
IlariaVerified purchase
Tradus prin AIRating
Se potrivește bine
Foarte frumos! Dar este puțin lung.
KaiaVerified purchase
Tradus prin AI
Frecvență purtare
Folosirea moderată
Biocompatibilitate
Nu este pentru piele sensibilă
Rezistență la apă
Evită apa
Durată de viață
Semirezistentă
Ușurință utilizare
Foarte ușor
Nume: Barbell de buric cu cireșe roșii
SKU: Belly-46
Brand: Bodymod Moments
Grosimea firului: 1,6 mm
Tip încuietoare: Filet exterior
Tip bijuterie: Barbell
Parte a corpului: Buric
Lungime: 10 mm
Material: Oțel chirurgical / Alamă
Dimensiunea bilei: 5 mm.
Culoare: Argintiu
Culoare piatră: Roșu / Verde
Tip piatră: Zirconiu Cubic
Produsul este lipit?: Da
Număr bucăți: 1
Model: Căpșună
Bijuteria este placată?: Da, doar pandandivul
Bila de sus: 5 mm
Cui nu-i place gustul minunat de cireșe zemoase și dulci? Credem că nu sunt mulți cei care să nege acest lucru. Aici trebuie să vă mulțumiți totuși doar cu simțul vizual, atunci când admirați forma acestui piercing absolut minunat al ombilicului din oțel chirurgical, cu cireșe delicioase și coapte ca model.
Cele două cireșe roșii, ușor decalate una de cealaltă, sunt condimentate cu câte o frunză de un verde proaspăt fiecare boabă. Ambele cireșe sunt realizate din pietre frumos fațetate, care sunt modelate special pentru acest scop.
Această bijuterie nu are un pandantiv liber, frumoasele cireșe roșii vin pur și simplu în locul bilei inferioare a piercing-ului. Acest lucru face ca acest piercing ombilical să fie foarte potrivit pentru utilizarea de zi cu zi, deoarece nu are nici un pandantiv lung atârnat care să se poată agăța în haine.

























